Z zakresu prawa karnego

Sprawy z zakresu prawa karnego wymagają natychmiastowych działań, dlatego oferujemy wsparcie już na wczesnym etapie postępowania. Udzielamy rzetelnych konsultacji, a także reprezentujemy Klientów przed prokuraturą i policją. W przypadku tymczasowego aresztowania składamy wnioski o uchylenie lub zmianę środków zapobiegawczych. Opracowujemy też różnego typu dokumenty, m.in. apelacje. Stawiamy na jasną i przejrzystą współpracę. Proponujemy kilka wariantów obrony, przedstawiając równocześnie wady i zalety danych rozwiązań. Działamy dyskretnie i kontaktujemy się tylko z osobami wyznaczonymi przez Klienta. Ogromną wagę przywiązujemy do zabezpieczenia dokumentacji i poufnych danych. Większość spraw staramy się załatwić w drodze mediacji, aby uniknąć długich i stresujących rozpraw w sądzie.

Kompleksowe podejście, fachowa pomoc

Za swój atut uważamy wieloletnie doświadczenie, a ponadto bardzo dobrze znamy prawo karne. Wyróżnia nas także indywidualne podejście. Szczegółowo analizujemy dostarczone materiały i dokumenty. Jeśli zajdzie taka potrzeba, korzystamy z pomocy niezależnych rzeczoznawców oraz biegłych rewidentów. Współpracujemy również z prywatnym detektywem. Oferujemy też pomoc psychologa, który wspiera Klienta i jego rodzinę w trudnych sytuacjach.

Nasze biuro słynie z wysokiej skuteczności. Angażujemy się w każde zlecenie, starając znaleźć się optymalne rozwiązanie. Dbamy o podnoszenie swoich kompetencji, dlatego jesteśmy na bieżąco z najnowszymi zmianami z zakresu prawa karnego. Regularnie uczestniczymy również w szkoleniach i konferencjach branżowych.  Adwokat Artur Lewandowski, założyciel kancelarii, to absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, który ma na koncie wiele wygranych spraw.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowań

W zakres naszych usług wchodzi również wsparcie w procesie uzyskiwania odszkodowań z tytułu niesłusznego aresztowania lub skazania. Zdajemy sobie sprawę, że w żaden sposób nie da się naprawić krzywd wyrządzonych przez wymiar sprawiedliwości, jednak rekompensata materialna może bardzo pomóc. Aby wywalczyć jak największą kwotę, wykorzystujemy wszelkie dostępne środki prawne. Jako skuteczni negocjatorzy możemy pochwalić się wieloma sukcesami.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Można odwiedzić nas również osobiście. Główna siedziba naszej kancelarii znajduje się w Łodzi, ale posiadamy także oddział w Bełchatowie. Bezpłatnie przeanalizujemy przedstawioną sprawę i zaproponujemy możliwe warunki współpracy.