Dla osób fizycznych

Nasza kancelaria wyróżnia się efektywnością. Dokładnie analizujemy dokumenty i materiały przedstawione przez Klientów. Przed podjęciem stosownych kroków prawnych tłumaczymy, jakie są wady i zalety danych rozwiązań. Jeśli zajdzie taka potrzeba, konsultujemy się z rzeczoznawcami majątkowymi, komornikami, biegłymi rewidentami.

Analiza umów, pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Kancelaria, którą prowadzimy zapewnia kompleksowe podejście do problemu. Nie tylko udzielamy porad prawnych, ale także pomagamy w przygotowaniu oraz analizie różnego typu umów (m.in.: sprzedaży, zamiany, dostawy, najmu, dzierżawy, pożyczki, kredytu). Zajmujemy się też uzyskiwaniem odszkodowań związanych z wypadkiem, błędem medycznym oraz proponujemy wsparcie przy dochodzeniu roszczeń z tytułu ochrony dóbr osobistych.

Profesjonalna obsługa z zakresu prawa rodzinnego

Oferujemy obsługę prawną osób indywidualnych w zakresie: rozwodu, separacji, podziału majątku, alimentów, rozdzielności majątkowej. Zajmujemy się również drażliwymi kwestiami związanymi z ustaleniem władzy rodzicielskiej, opieki nad dzieckiem lub ustanowieniem ojcostwa i macierzyństwa. Wiemy, że tego typu sprawy bywają bardzo bolesne, dlatego staramy się szukać porozumienia w drodze mediacji, a ponadto zapewniamy wsparcie psychologa. Na bieżąco informujemy o postępach w prowadzonych działaniach.

Pomoc w sprawach spadkowych

Świadczymy usługi dotyczące stwierdzenia nabycia oraz podziału spadku. Pomagamy też w kwestiach związanych z zachowkiem, a także sporządzaniem testamentów. Udzielamy porad Klientom, którzy z różnych względów nie mogą zostać spadkobiercami, np. zostali wydziedziczeni. Warto pamiętać, że osoby z bliskiego pokrewieństwa mają bardzo duże szanse na uzyskanie praw do przynajmniej części majątku zmarłego.

Doświadczenie w sprawach karnych

Kancelaria, którą prowadzimy dysponuje rozległym doświadczeniem w sprawach dotyczących przestępstw gospodarczych oraz przeciw mieniu. Wiemy, że w takich przypadkach obsługa prawna osób indywidualnych powinna być podjęta jak najszybciej, dlatego reprezentujemy Klientów już we wstępnej fazie postępowania. Dokładnie analizujemy dostępne materiały dowodowe, starając się znaleźć optymalne wyjście z sytuacji. W przypadku tymczasowego aresztowania ubiegamy się o jego uchylenie lub wnioskujemy o zastosowanie łagodniejszego środka zapobiegawczego.

Wsparcie z zakresu prawa pracy

Mogą Państwo liczyć również na kompleksowe doradztwo i pomoc w kwestiach związanych m.in. ze: zwolnieniami, transferami pracowników, a także sprawami dotyczącymi mobbingu, dyskryminacji, zakazu konkurencji. Dysponujemy również doświadczeniem w prowadzeniu spraw zmierzających do uzyskania zaległego wynagrodzenia (w tym za pracę w godzinach nadliczbowych jak również odszkodowania za niezgodne z przepisami prawa pracy zwolnienie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i bezpłatnie przeanalizujemy przedstawioną sprawę. Cechuje nas skuteczność i wieloletnie doświadczenie poparte licznymi referencjami.