Z zakresu prawa spółek (prawo handlowe i gospodarcze)

Prawo spółek, gospodarcze i handlowe dla przedsiębiorców

W naszej kancelarii adwokackiej mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc w kwestiach regulowanych przez prawo spółek. Początkującym przedsiębiorcom doradzimy, jaka forma działalności gospodarczej byłaby właściwa dla danego biznesu, przedstawimy również zasady dotyczące rejestracji nowej spółki i dopilnujemy wszelkich formalności. Dodatkowo specjalizujemy się w bieżącej obsłudze prawnej firm oraz podejmujemy się rozwiązywania konfliktów pomiędzy wspólnikami (organizując mediacje, uczestnicząc w negocjacjach lub reprezentując Klientów podczas spraw sądowych).

W zakresie naszych działań znajduje się także prawo gospodarcze – koordynujemy wszystkie procesy związane z przekształceniem spółki, restrukturyzacją, połączeniem z innym podmiotem oraz jej rozwiązaniem i likwidacją. Wspieramy naszych partnerów na każdym etapie zarządzania własną działalnością, biorąc aktywny udział w tworzeniu wewnętrznych statutów i utrzymaniu ładu korporacyjnego. Współpracę z Klientami uzupełniamy również o aspekty regulowane przez prawo handlowe. Zabezpieczamy pod względem prawnym różnego typu transakcje, przygotowujemy odpowiednią dokumentację i weryfikujemy poprawność umów dostarczonych przez kontrahentów.

Rozwiązania prawne dla biznesu

Jeśli szukają Państwo merytorycznego doradztwa i szerokiego spojrzenia biznesowego, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że każde podjęte przez nas działanie wyróżnia się dużą skutecznością, a zaproponowane procedury i optymalizacje pozwolą nie tylko poprawić efektywność obecnych strategii funkcjonowania firmy, ale też zabezpieczą ją pod względem prawnym w perspektywie długoterminowej.

Miarodajnym potwierdzeniem prezentowanego przez nas profesjonalizmu i zaangażowania jest szerokie grono przedsiębiorców z Łodzi i okolic, którzy zaufali naszej kancelarii adwokackiej i stale utrzymują z nami współpracę. Za swój priorytet przyjęliśmy uważne słuchanie partnerów biznesowych, starając się w pełni zrozumieć ich potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie rekomendować trafne rozwiązania i dojrzale reprezentować Klientów podczas kontaktu z instytucjami państwowymi, bankami i kontrahentami.

Zachęcamy do podjęcia kontaktu przedsiębiorców prowadzących działalność w obszarze różnych branż – obecnie zapewniamy obsługę prawną dla spółek o wielu profilach, w tym np. farmaceutycznym i medycznym. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania podczas rozmowy telefonicznej bądź spotkania bezpośredniego, na które zapraszamy do naszej łódzkiej, głównej siedziby lub do filii mieszczącej się w Bełchatowie.