Porady z zakresu prawa rodzinnego

Skuteczne porady z zakresu prawa rodzinnego – Bełchatów i okolice

Kancelaria Adwokacka Artur Lewandowski oferuje usługi w zakresie prawa rodzinnego. Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym i nierzadko traumatycznym przeżyciem są rozwody oraz podział majątku. Z tego względu, powierzając nam swoją sprawę, zyskują Państwo pewność rzetelności i profesjonalizmu świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym Klientom w rozwiązaniu ich problemów, należycie zadbać o ich interesy i majątek, a przy tym wesprzeć w tym niełatwym dla nich czasie. Naszym priorytetem jest dobro Klienta oraz dziecka.

Dostępne usługi kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Bełchatowa, gdzie znajduje się filia naszej kancelarii, a także miasta Łódź, w którym mieści się główna siedziba naszej działalności. Jeśli jednak zaistnieje taka konieczność, możemy również bez problemu dojechać do okolicznych miejscowości.

Sprawy rodzinne, rozwodowe i majątkowe

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego oraz opiekuńczego. Wiemy, jak ważna w zawodzie adwokata jest aktualna wiedza i znajomość prawa, dlatego na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w szerokiej dziedzinie, jaką jest prawo rodzinne i uzupełniamy naszą wiedzę o najnowsze informacje.

Oferujemy obsługę prawną w zakresie unieważnienia małżeństwa, separacji i rozwodów, podziału majątku, ustanowienia rozdzielności majątkowej oraz alimentów. Doradzamy i prowadzimy sprawy dotyczące ustalenia władzy rodzicielskiej i praw do dziecka, a także zaprzeczenia albo ustalenia ojcostwa i macierzyństwa.

Naszą współpracę z Klientem w sprawach dotyczących rozwodów, separacji, ustanowienia alimentów, rozdzielności majątkowej, opieki nad dzieckiem i innych rozpoczynamy od dokładnego wytłumaczenia sytuacji, przedstawienia możliwości, jakie ma przed sobą Klient. Następnie ustalamy szczegółową taktykę prowadzenia procesu przed sądem i pouczamy o przepisach prawa, które obowiązują w tym zakresie. Sporządzamy wszelkie konieczne pisma procesowe. Reprezentujemy Klientów przed sądem na rozprawach, przedstawiając konkretne wnioski dowodowe. W sytuacji takiej konieczności, sporządzamy środki odwoławcze, przeprowadzamy negocjacje lub doprowadzamy do mediacji. Pomagamy również w tworzeniu planów wychowawczych. W razie potrzeby opracowania aktu notarialnego, możemy zaproponować pomoc doświadczonego notariusza. Jeśli wystąpi takowa konieczność, zaproponujemy także pomoc skutecznego detektywa oraz psychologa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, na bieżąco informując o kolejnych poczynionych krokach i etapach sprawy.

Bezpłatna analiza

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań do bezpośredniego kontaktu. Nasz adwokat chętnie odpowie na Państwa pytania zadane drogą telefoniczną lub mailową. Zachęcamy również do osobistych odwiedzin w siedzibie i filii kancelarii w Łodzi oraz Bełchatowie, aby opisać swoją sprawę i zaistniały problem. Zapewniamy bezpłatną analizę sprawy i przedstawienie możliwości kroków, które możecie Państwo podjąć, by zakończyć sprawę z sukcesem.