Prawo rodzinne

SKUTECZNE PORADY RODZINNE

Porady z zakresu prawa rodzinnego

Prowadzę sprawy:

  • Rozwodowe
  • Alimentacyjne (w tym o zabezpieczenie środków utrzymania)
  • Dotyczące podziału majątku wspólnego.
  • Dotyczące władzy rodzicielskiej
  • Dotyczące kontaktów

Spory rodzinne zawsze wiążą się z dużym ładunkiem emocjonalnym. Ciężko samemu poradzić sobie z taką sprawą, w szczególności, gdy pomiędzy rodzicami są dzieci, które najbardziej cierpią kiedy rodzice nie potrafią się porozumieć. Prowadzenie tych spraw zawsze zaczynam od próby wypracowania wspólnego stanowiska i zawarcia ugody. Nie zawsze jest to możliwe – wówczas należy skupić się na jak najszybszym i najlepszym zabezpieczeniu potrzeb małżonka i dzieci tak, żeby jak najmniej odczuli proces sądowy.

W sprawach, w których małżonek lub rodzic zwraca się do mnie z odpowiednim wyprzedzeniem, pomagam przygotować się do przyszłej sprawy. Pozwala to znacznie ułatwić lub skrócić postępowanie.

W sprawach rodzinnych, w zależności od potrzeb pomagam zorganizować współpracę z psychologiem, detektywem, notariuszem, rzeczoznawcą majątkowym.

Bezpłatna analiza

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań do bezpośredniego kontaktu. Nasz adwokat chętnie odpowie na Państwa pytania zadane drogą telefoniczną lub mailową.

 Zachęcamy również do osobistych odwiedzin w siedzibie i filii kancelarii w Łodzi oraz Bełchatowie, aby opisać swoją sprawę i zaistniały problem. Zapewniamy bezpłatną analizę sprawy i przedstawienie możliwości kroków, które możecie Państwo podjąć, by zakończyć sprawę z sukcesem.
KONTAKT
W ramach Kancelarii Adwokackiej samodzielnie prowadzę sprawy każdego klienta.

Nie zatrudniam pracowników - prawników, dzięki czemu moi klienci mają pewność, że sam świadczę usługi, za które płacą.
Kancelaria Łódź:
Al. A. Mickiewicza 15 lok. 9, 90 - 443 Łódź
Kancelaria Bełchatów:
ul. Czapliniecka 36A, 97 - 400 Bełchatów
RODO
Copyright © 2024 | LEWANDOWSKI - Kancelaria Adwokacka
Realizacja: InterSite