Usługi

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Obszary praktyki

Prawo cywilne

Prawo cywilne to bardzo szeroka dziedzina obejmująca stosunki prawne między osobami fizycznymi (konsumentami, przedsiębiorcami), osobami prawnymi (spółkami prawa handlowego) a nawet niektóre stosunki na linii obywatel – państwo).
Dowiedz się więcej

Prawo rodzinne

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym Klientom w rozwiązaniu ich problemów, należycie zadbać o ich interesy i majątek, a przy tym wesprzeć w tym niełatwym dla nich czasie. Naszym priorytetem jest dobro Klienta oraz dziecka.
Dowiedz się więcej

Prawo budowlane

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z obsługą inwestycji budowlanych i procesów sądowych. Na stałe współpracujemy ze specjalistami z zakresu inżynierii budownictwa lądowego
Dowiedz się więcej

Prawo spadkowe

Sprawy spadkowe, sprawy o zachowek, czy też dotyczące odpowiedzialności za długi spadkowe mogą wiązać się z niepotrzebnymi komplikacjami i napięciami w relacjach z bliskimi.
Dowiedz się więcej

Sprawy frankowe

Pomagam Kredytobiorcom pokrzywdzonym nieuczciwymi umowami o kredyty hipoteczne indeksowane i denominowane do CHF. Opieram się o indywidualnie opracowaną i sprawdzona koncepcję opartą o wygrane sprawy przeciwko bankom.
Dowiedz się więcej

Prawo handlowe i gospodarcze

Jeśli szukają Państwo merytorycznego doradztwa i szerokiego spojrzenia biznesowego, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że każde podjęte przez nas działanie wyróżnia się dużą skutecznością.
Dowiedz się więcej

Prawo upadłościowe

Prowadzę doradztwo i pomoc w wyjściu z długów. Przeprowadzę Cię przez cały ten proces.
Dowiedz się więcej
W ramach Kancelarii Adwokackiej samodzielnie prowadzę sprawy każdego klienta.

Nie zatrudniam pracowników - prawników, dzięki czemu moi klienci mają pewność, że sam świadczę usługi, za które płacą.
Kancelaria Łódź:
Al. A. Mickiewicza 15 lok. 9, 90 - 443 Łódź
Kancelaria Bełchatów:
ul. Czapliniecka 36A, 97 - 400 Bełchatów
RODO
Copyright © 2024 | LEWANDOWSKI - Kancelaria Adwokacka
Realizacja: InterSite